شرکت گوپرو دوربین هیرو ۶ را امسال معرفی خواهد کرد

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (بدون امتیاز)
Loading...
شرکت گوپرو دوربین هیرو ۶ را امسال معرفی خواهد کرد

شرکت گوپرو دوربین Hero 6 را امسال معرفی خواهد کرد

شرکت GoPro اخیرا شرایط دشواری را تجربه می‌کند. این شرکت شهریور ماه امسال اولین پهپاد خود را به بازار معرفی کرد. این پهپاد که کارما نام داشت محصول موفقی نبود و به دلیل برخی از مشکلات ۲۵۰۰ دستگاه از آن‌ها یک ماه بعد به کارخانه مرجوع شدند.

نتیجه این اتفاق ضرری ۱۱۶ میلیون دلاری بود که در آخرین گزارش مالی GoPro بازتاب یافته است. حال این شرکت قصد دارد ضرر و زیان وارده را با معرفی یک دوربین جدید جبران کند. مدیر عامل GoPro اعلام کرده با معرفی یک پرچم‌دار جدید – Hero 6 – که قرار است در سال ۲۰۱۷ معرفی شود احتمالا اوضاع مالی تغییر خواهد کرد.
معرفی این محصول این موضوع را هم روشن می‌کند که GoPro احتمالا تصمیم دارد هر سال یا هر دو سال یک‌بار دوربین جدیدی را به بازار معرفی کند. از سوی دیگر باید منتظر عرضه دوباره پهپادهای کارما هم به بازار باشیم؛ البته انتظار داریم این‌بار با محصول بی‌عیب و ایرادی طرف باشیم.

نیک وودمن (Nick Woodman) مدیرعامل گو پرو درمورد جزئیات محصولات و برنامه‌های آینده شرکت اظهار نظری نکرده، اما این اطمینان را داده که پرچمدار جدید این شرکت یعنی دوربین هیرو ۶ (Hero 6) در سال ۲۰۱۷ معرفی خواهد شد.وودمن در پاسخ به پاول کاستر (Paul Coster) خبرنگار جِی پی مورگان، که از او در مورد محصولات و زمان عرضه دوربین جدید این شرکت پرسیده بود، پاسخ داد که Go Pro در تلاش است تا دوربین هیرو ۶ و چندین قطعه و وسیله جانبی را در سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه کند. البته او در مورد جزئیات این محصولات و زمان عرضه آنها هیچ صحبتی نکرد.
پیش از این پیش بینی می‌شد که به خاطر مشکلات گو پرو، این شرکت همانند مدل هیرو ۵، عرضه دوربین هیرو ۶ را برای یک سال به تاخیر بیاندازد.
تهیه شده در واحد انفورماتیک شرکت بازرگانی دیدنگار

‌‌‌