عکاسی خیابانی با اریک کیم

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (بدون امتیاز)
Loading...
عکاسی خیابانی با اریک کیم

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

  • عنوان :  عکاسی خیابانی با اریک کیم
  • نویسنده : اریک کیم
  • مترجم:شاهین غفاری،نیما رجبی
  • سال انتشار : ۱۳۹۵
  • انتشارات : تیسا
  • موضوع : عکاسی

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3736″ img_size=”medium” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]
کتاب «عکاسی خیابانی با اریک کیم»، نوشته اریک کیم، عکاس خیابانی، است  که مجموعه ای از کتاب‌های الکترونیکی این عکاس خیابانی است و به جرأت می‌توان گفت چند کتاب مفید از چکیده‌ای از تجربیات اوست.
طی چند سال گذشته عکاسی خیابانی به‌طور گسترده‌ای به‌عنوان یک شیوه و سبک در جهت بیان مفاهیم، تولید محتوا و تصویر و نحوه نگرش افراد به‌ جامعه و اشخاص پذیرفته شده و مورد توجه و اقبال گستردۀ مردم و جامعۀ عکاسی واقع گردیده و به لطف پیشرفت تکنولوژی این رویکرد نمود بیشتری نیز پیدا کرده است.
در بخش اولِ این کتاب با عنوان «عکاسی خیابانی چیست» مفاهیم اولیه و برداشت و دیدگاه موردنظر اریک کیم را مورد بررسی قرار داده و به طور کلی، کتاب اول با عنوان «مقدمه‌ای بر عکاسی خیابانی» به نوعی، نگاه و مقدمه‌ای است شامل تعاریف مختصری از عکاسی خیابانی و در واقع مقدمه‌ای بر نحوه کار و تکنیک‌ها و روش‌های اجرای کار عکاسی خیابانی است.
اریک کیم در بخشی از کتاب، عمق علاقه‌اش به عکاسی خیابانی را چنین بیان کرده است: «عکاسی خیابانی برای من فقط عکاسی نیست. این یک روش زندگی است. عکاسی خیابانی به من شانس ماجراجویی بیشتر را می‌دهد. عکاسی خیابانی به من کمک می‌کند تا زیبایی دنیوی و عادی را درک کنم. عکاسی خیابانی به من کمک می‌کند تا احساساتم از دنیا را از طریق عکس‌هایم شرح دهم. عکاسی خیابانی باعث می‌شود من احساس سرزندگی کامل‌تری کنم.»
اریک کیم مطالعات بسیار عمیق و گسترده‌ای در زمینه عکاسی خیابانی و تاریخ آن انجام داده و تمام این مطالعات و تجربیات را با زبان و بیانی بسیار روان و جذاب به علاقه‌مندان منتقل می‌کند. وی با وجود فسلفه و بینش عمیقی که به عکاسی خبابانی دارد، نوشته‌هایش فاقد اصلاحات پیچیده است و از این رو برای تمام علاقه مندان(مبتدی ، حرفه ای)  عکاسی خیابانی بسیار جذاب و کارآمد است.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]